SERVİS KULLANIM KOŞULLARI

1. Koşullar
Genç Yetenekler Müzik Yarışması internet sitesine veya site aracılığı ile sunulan yazılımlar, veri yayınları ve hizmetlere (toplu olarak “Servisler”) erişen veya kullananlar, bu koşul ve servis kurallarını Genç Yetenekler Müzik Yarışması web sitesinde www.ugy-istanbul.com bulunan ve burada da belirtilen Kullanım Koşullarını, yine www.ugy-istanbul.com sitesinde bulunan ve burada da belirtilen Genç Yetenekler Müzik Yarışması Topluluk Esasları’nı kabul ettiklerini onaylamaktadırlar. Bu koşul ve kuralların tamamını kabul etmiyorsanız, lütfen bu Servis’i kullanmayın. Genç Yetenekler Müzik Yarışması ihtiyaç durumuna bağlı olarak bu Servis Koşulları’nda değişiklik veya düzeltmeler yapabilir. Tüm olası değişiklikleri web sitesinden takip edebilirsiniz.

2. Hesaplar
Tüm servisleri kullanmak için Genç Yetenekler Müzik Yarışması sitesine üye olmanız gerekir. Başka birisinin hesabı, o kişinin izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz. Hesabınızı oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz gerekir. Hesabınızda oluşacak hareketlerden sadece siz sorumlu olduğunuzdan, hesap şifrenizi güvenceye alın. Hesabınızda meydana gelecek bir güvenlik ihlali ya da izinsiz kullanım tespit etmeniz halinde hemen yarışma yönetimine haber verin. Genç Yetenekler Müzik Yarışması, hesabınızın izinsiz kullanımından doğacak kayıplarınızdan sorumlu değildir.

3. Servis
Servis Koşulları, Servis üzerinde İçerik sağlayanlar dahil olmak üzere tüm Servis kullanıcıları için geçerlidir. “İçerik”, Servis üzerinden izleyeceğiniz, Servis aracılığı ile erişeceğiniz ya da Servis’e katkı olarak vereceğiniz metin, yazılım, grafikler, fotoğraflar, ses, müzik, video, görsel işitsel bileşimler, interaktif içerikler ve diğer materyalleri içerir. Servis, Genç Yetenekler Müzik Yarışması web sitesi tarafından sunulan tüm yazılım ve hizmetler, Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması profilleri, Genç Yetenekler Müzik Yarışması Video Oynatıcısı, Genç Yetenekler Müzik Yarışması video yükleme işlevi ve diğer uygulamaları dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmayan Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın tüm ürünlerini içerir. Servis, Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın mülkiyetinde ve kontrolünde olmayan üçüncü parti web sitelerine erişim linkleri verebilir. Genç Yetenekler Müzik Yarışması üçüncü parti web sitelerini kontrol edemeyeceği gibi, içerik, gizlilik bildirimleri veya uygulamalarından da sorumlu değildir. Ayrıca, Genç Yetenekler Müzik Yarışması üçüncü parti web sitelerinin içerikleri üzerinde sansür veya düzenleme yapmaz ve yapamaz. Servis kullanıcısı, üçüncü partilere ait herhangi bir web sitesinin kullanımından doğacak tüm sorumluluklardan Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın yükümlü olmadığını resmen kabul etmiş sayılır. Buna bağlı olarak, Servis’ten çıktığınız ve diğer web sitelerine giriş yaptığınız zaman bu web sitelerinin koşul ve kurallarını ve gizlilik bildirimlerini okumanızı tavsiye ederiz.

4. Yetki ve Kısıtlamalar
Genç Yetenekler Müzik Yarışması aşağıdaki koşulları kabul etmeniz halinde size, Servis Koşulları’nda sunulan Servis’e erişim ve kullanım yetkilerini vermektedir:
a. Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın önceden verilmiş yazılı izni olmadan, Servis veya İçeriğin herhangi bir bölümünün dağıtımını hiçbir ortamda yapamazsınız, ancak Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın böyle bir dağıtımı mümkün kılacak olanakları Servis üzerinde sunması halinde bu dağıtım yapılabilir.
b. Servis’in herhangi bir bölümü üzerinde değişiklik veya düzeltme yapamazsınız.
c. Genç Yetenekler Müzik Yarışması tararfından belirlenen teknolojiler, araçlar ve diğer açıkça yetkilendirilmiş araçları kullanarak içeriğe ulaşamazsınız.
d. “Robot”, “Örümcek” ya da “Çevrimdışı Okuyucular” da dahil olmak üzere, ancak bunlarla da sınırlı olmayan herhangi bir otomatik sistem aracılığı ile Servis’e erişerek Genç Yetenekler Müzik Yarışması sunucularına, belirli bir zaman süresi içinde bir kişinin konvansiyonel çevrimiçi web tarayıcıları ile gerçekleştirmesine imkan olmayacak sayıda beğeni gönderemezsiniz. Yukarıdaki hükümlere bakılmaksızın, Genç Yetenekler Müzik Yarışması halka açık arama motorlarına, yegane ve tek amacı halka açık aramaya uygun indekslerin, bu materyallerin önbellek veya arşivleri hariç, kopyalanması için örümcek kullanma izni verebilir. Genç Yetenekler Müzik Yarışması bu istisnaları genel ya da belli durumlarda kaldırma hakkını saklı tutmaktadır. Servis üzerinden hesap ve isim gibi kişiyi tanımlayabilecek bilgileri, ve Servis tarafından sağlanan iletişim sistemlerini (yorumlar, e - postalar) herhangi bir ticari çıkar için toplayamaz ve kullanamazsınız. Servis kullanıcılarının İçerikleri ile ilgili olarak kullanıcılara ticari amaçlı hiçbir teklifte bulunamazsınız. Servis kullanımınızda tüm geçerli yasalara uymalısınız. Genç Yetenekler Müzik Yarışması, Servis’in herhangi bir bölümünü kaldırma hakkını saklı tutmaktadır.

5. İçerik Kullanımınız
Yukarıda belirtilen genel kısıtlamalara ek olarak, aşağıdaki kısıtlama ve koşullar özelikle sizin İçerik kullanımınızı kapsamaktadır:
Servis üzerindeki İçerik, ve ticari markalar, servis markaları ve logolar (“Markalar”) Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na aittir veya Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na tescillidir, ve telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları kanunlarına geçerlidir. İçeriğe, Servis Koşulları’nda izin verildiği şekilde sadece kendi bilgileriniz ve kişisel kullanımınız için ulaşabilirsiniz. Genç Yetenekler Müzik Yarışması tarafından “indir” veya benzeri bir link verilmediği takdirde İçeriği indiremezsiniz. Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın veya İçerik lisans sahibinin yazılı onayı olmaksızın İçeriğin herhangi bir bölümünü kopyalama, çoğaltma, dağıtma, yayınlama, satma, lisanslama veya başka şekillerde istismar etmeye hakkınız yoktur. Servis’in güvenlikle ilgili özelliklerini veya herhangi bir İçeriğin kopyalanmasını engelleyen özellikleri aşamaz, engelleyemez veya başka şekillerde müdahalede bulunamazsınız. Servis’i kullanırken maruz kalacağınız çeşitli kaynaklardan gelen içeriklerin doğruluğu, yararlılığı, güvenliği veya fikri mülkiyet haklarından Genç Yetenekler Müzik Yarışması sorumlu değildir. Karşılaşabileceğiniz hatalı, saldırgan, ahlaka aykırı İçerikten dolayı Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nı sorumlu tutma hakkınızdan işbu vesile ile feragat etmektesiniz.

6. İçeriğiniz ve Tutumunuz
Genç Yetenekler Müzik Yarışması kullanıcısı olarak Servis’e İçerik sunabilirsiniz. Genç Yetenekler Müzik Yarışması sunduğunuz bir içeriğin gizliliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kendi İçeriğinizden ve içeriğin sunulması ve Servis üzerinde yayınlanmasının sonuçlarından sadece siz sorumlusunuz. Sunduğunuz İçeriğin yayınlanmasına ilişkin gerekli mülkiyet veya lisans hakları, onay ve izinlere sahip olduğunuzu kabul ediyorsunuz; ve Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na Servis Koşulları çerçevesinde bu İçeriğin yayınlanması için patent, marka, ticari sır, telif hakkı ve diğer mülkiyet haklarını vermiş oluyorsunuz. Açıklayıcı olmak adına, İçeriğinizin tüm mülkiyet haklarını saklı tutmaktasınız. Ancak İçeriği Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na sunmakla, Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na İçeriğinizin dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, alt lisans verme ve lisans transferi yapma, kullanma, çoğaltma, dağıtma hakkını vermiş oluyorsunuz. Ayrıca Servis’in her bir kullanıcısına da İçeriğinize Servis vasıtası ile erişim, kullanma, çoğaltma, dağıtma, görüntüleme konularında münhasır olmayan lisans veriyorsunuz. Yukarıda vermiş olduğunuz lisans hakları, videonuzu Servis’ten çekmeniz veya silmenizin üzerinden geçecek makul bir süre sonunda son bulacaktır. Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın videonuzun sunucudaki kopyasını elinde tutabileceğini ancak yayınlamayacağını, dağıtmayacağını kabul etmiş oluyorsunuz. Yukarıda vermiş olduğunuz lisanslar yazacağınız kullanıcı yorumları için değiştirilemez ve kalıcı olacaktır. Ayrıca, Servis’e sunacağınız içeriğin telif haklarının, materyalin hak sahibinden izin almadığınız takdirde, üçüncü partilerde olmadığını, ya da diğer üçüncü partilerin mülkiyet haklarına tabi olmadığını kabul ediyorsunuz. Servis’e, Genç Yetenekler Müzik Yarışması İlkeleri’ne aykırı İçerik veya başka materyal sunmayacağınızı da kabul ediyorsunuz.

Eyüpsultan, Göktürk Merkez Mahallesi, Istanbul Caddesi No: 30-32 / İstanbul Tel:+90 212 270 8314
Her hakkı saklıdır. All rights reserved.